Kadra/obsługa
GRONO PEDAGOGICZNE
Dyrektor – mgr Wiesław Marcisz – historia, wiedza o społeczeństwie
Wicedyrektor – mgr Agata Delikat – muzyka, plastyka
Nauczyciele:
mgr Ewelina Adamik - wychowanie przedszkolne – Motylki/Gumisie
w zast. mgr Anna Bachórz
Danuta Biernacka – religia, wych. kl.VIIIa
mgr Teresa Biernacka– jęz. angielski, wych. kl.VIIa
mgr Alicja Bochnia – Tomasik – biologia, geografia, wiedza o społeczeństwie,
zaj. rewalidacyjne, wych.kl.Va
mgr Agnieszka Brzeżowska-pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący
kształcenie specjalne, – klasa IIb
mgr Beata Chajec - wychowanie przedszkolne – grupa 0a
mgr Sabina Chajec – wychowanie przedszkolne – Krasnale
mgr Barbara Doktór - Hałucha – wych.fizyczne, wych. kl.VIIIb
mgr Elżbieta Dziedzic – matematyka
mgr Kinga Dziedzic – Barczentewicz – nauczyciel współorganizujący
kształcenie specjalne - klasa VIIa
mgr Elżbieta Fundakowska – jęz. polski, wych. kl.VIa
mgr Iwona Kazecka - technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa, wych. kl. Vb
mgr Dorota Kita– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl.III
Ks.Waldemar Krzeszowski - religia
mgr Krystyna Maculak – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl.IIa
mgr Bogusława Madej– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl.IIb
mgr Agnieszka Madejczyk – edukacja wczesnoszkolna, wych.kl.Ia
mgr Anna Madejczyk - biblioteka
mgr Monika Mikoś – jęz. angielski
mgr Lucyna Nocek – matematyka, zaj. rewalidacyjne, wych. kl. VIIb
mgr Katarzyna Nowak - nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne,
zaj. rewalidacyjne / Gumisie
mgr Iwona Pacana – Czech – wychowanie przedszkolne - Gumisie, logopedia,
zaj. rewalidacyjne
mgr Agnieszka Paja – jęz.niemiecki, technika, doradztwo zawodowe
mgr Jolanta Piekarz – wychowanie przedszkolne – grupa 0b
mgr Magdalena Pięta – wychowanie przedszkolne- Motylki
mgr Małgorzata Przewoźnik– edukacja wczesnoszkolna, wych. kl.Ib
mgr Urszula Szczyrba – jęz.polski, zaj.rewalidacyjne
mgr Joanna Szot - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zaj. rewalidacyjne – Ib
mgr Katarzyna Szustkiewicz – nauczyciel współorganizujący kształcenie, zaj. rewalidacyjne kl. III
mgr Marta Szutkowska – jęz.angielski, wych. kl. IVb
mgr Tomasz Trznadel – wych. fizyczne
mgr Małgorzata Wałczyk – wych. świetlicy
mgr Agnieszka Wiejowska– pedagog szkolny
mgr Beata Witalis – psycholog
mgr Jadwiga Żółtek – historia, jęz. polski, wych. do życia w rodzinie, wych. kl.IVa
mgr Edyta Żyguła – Matysik – chemia, fizyka, przyroda, plastyka, wych. kl. VIb
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
Anna Jurkowska - sekretarz
Barbara Pocałuń - intendent
Magdalena Kuk - pomoc nauczyciela
Maria Marcisz - pomoc nauczuciela
Małgorzata Nawracaj - kucharz
Elżbieta Marcisz - kucharz
Zofia Czech - kucharz
Dorota Żygłowicz - sprzątaczka
Dorota Rachowicz - sprzątaczka
Renata Maczuga - sprzątaczka
Aneta Nawracaj - sprzątaczka
Józef Kita - konserwator