Szkolny Turniej Koszykówki „Trzymaj Formę”

20 grudnia 2022 roku w  naszej szkole w ramach Programu „Trzymaj Formę” odbył się Szkolny Turniej Koszykówki dla dziewcząt klas 5 - 8.

Celem zawodów była popularyzacja koszykówki, zdrowego stylu życia oraz integracja społeczności szkolnej. Zawody odbyły się w sportowym duchu walki „Fair Play”. W turnieju uczestniczyło 9 drużyn podzielonych na dwie grupy. W pojedynkach grupowych drużyny grały systemem „każdy z każdym”.  W ten sposób wyłoniono półfinalistów i rozegrano finał. Rywalizacja chociaż zacięta toczyła się w miłej atmosferze. Turniej zorganizowała Barbara Doktór-Hałucha przy współpracy z uczniami: Emilią Bartyzel, Emilią Czaplą, Kamilem Pacaną.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałą sportową rywalizację.

Wyniki rywalizacji sportowej:

I miejsce – kl. 6a: Julia Bokota, Nikola Dziedzic, Julia Klimczak, Alicja Niezgoda

II miejsce – kl. 8a II: Sandra Rak, Wiktoria Trychta, Natalia Żyguła

III miejsce – kl. 8 I: Zuzanna Gołąb, Marlena Gustek, Oliwia Piotrowska, Emilia Świdrak

IV miejsce – kl. 7a II: Emilia Golasińska, Dominika Jędrzejczyk, Martyna Mroczka,

Milena Woch

V miejsce – kl. 8 III: Weronika Grochmal. Angelika Moszczyńska, Oliwia Trojan,

Emilia Zięba

kl. 7a I: Nikola Kawalec, Oliwia Marcisz, Nadia Mikoś, Maja Posełkiewicz

kl. 7b: Dorota Łaska, Marlena Mikoś, Zofia Wojdyła, Zuzanna Wojdyła

kl. 5a: Wiktoria Gadzała, Wiktoria Golasińska, Maja Matysik, Emilia Nowak

kl. 5b: Wiktoria Bartyzel, Ewelina Filus, Julia Łąck,  Karolina Węgrzyn.

Barbara Doktór-Hałucha