Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod hasłem:  „Bo nie ma ziemi wybieranej, jest tylko ziemia przeznaczona”.

Przybyły na tę uroczystość Wójt Gminy Brzyska – Pan Rafał Papciak, nauczyciele oraz uczniowie zostali udekorowani okazjonalnymi kotylionami. Wspólnie odśpiewany „Mazurek Dąbrowskiego” nadał uroczystości niezwykle wzniosły ton. Patriotyczne pieśni oraz wiersze mówiące o tak ważnym dniu dla każdego Polaka przybliżyły wszystkim wydarzenia z tamtych lat. To bardzo odległe czasy, które na trwałe wpisały się do historii Polski.

Na zakończenie swą patriotyczną postawę godnie zaprezentowali nasi najmłodsi wychowankowie pod opieką pani Danuty Rak.

Agata Delikat, Elżbieta Fundakowska, Anna Madejczyk, Jadwiga Żółtek