Andrzejki w naszej szkole

28  listopada 2017 roku w naszej szkole zapanowała magiczna atmosfera. Uczniowie klas I - III i IV -VII wspólnie z uczniami gimnazjum świętowali andrzejki. Zgodnie z tradycją andrzejki to czas na dobrą zabawę przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci uwielbiają zabawy z wróżbami i chętnie się w nie angażują. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których uczniowie mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Podczas wróżb doszukiwali się symbolicznych znaczeń w przedmiotach nabierających w tym dniu szczególnego znaczenia. Wróżby przeplatane były tańcami i zabawami przy muzyce. Wspólne zabawy sprawiły wielką radość uczniom młodszym i starszym.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dla uczniów zapiekanek, popcornu i napojów. Tegoroczne andrzejki można uznać za udane.

Opiekunowie SU:

Iwona Mikoś, Krystyna Maculak