XIII edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ,,Reach for the Sky”

W dniu 24 listopada 2018r. odbyła  się  XIII edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ,,Reach for the Sky” w   Zespole Szkolno – Przedszkolnym   w Błażkowej.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów ze szkół podstawowych  naszej gminy. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy VIIIa w składzie: Wiktoria Gustek, Kacper Kołodziej, Kinga Nowak  oraz Szymon Jaśkowiak. Nie znależli się oni w gronie trzech  laureatów konkursu, ale  w  ww. kolejności zajęli  następujące  miejsca : IV,  V- ex  aequo,VI- ex  aequo oraz IX.

Serdecznie gratulujemy naszym   uczniom  uzyskania  dobrych  wyników i  życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Biernacka