Nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym

W dniu 9 listopada br. dwie uczennice naszej szkoły wraz  z opiekunami wzięły udział w uroczystym otwarciu wystawy pokonkursowej XII Powiatowego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży „Historia Polski pędzlem malowana”, które miało miejsce w sali wystawowej Jasielskiego Domu Kultury. Konkurs został zorganizowany w celu uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Klasy I – III w konkursie reprezentowała uczennica klasy IIb Marlena Bożek, która pod okiem Pani Małgorzaty Przewoźnik wykonała pracę rysunkową, natomiast w kategorii klas VII,VIII i gimnazjum wzięła udział uczennica kl. VIIIb, Patrycja Lisowska, która przygotowała grafikę. Prace naszych uczennic zostały dostrzeżone wśród ponad 200 dostarczonych na konkurs. Miło nam poinformować, iż Marlena Bożek otrzymała wyróżnienie, natomiast Patrycja Lisowska nagrodę w ww. konkursie. Obie uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, natomiast opiekunowie pisemne podziękowania.

Nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy prace, będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej  od 9 – 30 listopada 2018 r. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury.

Gratulacje dla naszych zdolnych uczennic!

Agata Delikat