Szkolny Konkurs Fotograficzny „Żyję w niepodległej Polsce”

Kolejną inicjatywą związaną z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości był w naszej szkole Szkolny Konkurs Fotograficzny „Żyję w niepodległej Polsce”, skierowany do uczniów klas IV - VIII. Główne cele  konkursu to: kształtowanie więzi emocjonalnej z „Naszą Małą Ojczyzną”, rozwijanie zdolności artystycznych uczniów, kształtowanie postawy tolerancji i patriotyzmu, wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez różne formy aktywności artystycznej oraz promocja walorów kulturowych i przyrodniczych Podkarpacia. Do  konkursu zgłoszono 15 fotografii, które w różnorodny sposób odzwierciedlały tematykę konkursu. Organizatorki przedsięwzięcia : p. Iwona Mikoś i p. Agata Delikat postanowiły przyznać następujące miejsca:

I miejsce – Emilia Mikoś kl.VIIIb

II miejsce – Emilia Gustek kl.VIa

III miejsce – Julia Wałczyk kl.VIb

III miejsce – Paulina Wypasek kl.VIa

W konkursie wzięły udział także: Julia Szarek kl.VIa, Karolina Materowska kl.VIb, Natalia Niezgoda kl.VIb, Sylwia Słabik kl.VIb. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy, a nagrodzeni uczniowie pamiątkowe książki. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Agata Delikat

Iwona Mikoś