Konkurs Czytelniczy „Poznaj świat Narnii"

26 marca 2014 roku odbyła się I edycja Konkursu Czytelniczego „Poznaj świat Narnii". Narnia to niezwykła kraina, pełna uroku i tajemnic. To świat faunów, mówiących zwierząt i mądrego Lwa. Do tej krainy dostaje się czwórka młodych ludzi, którzy bronią ten cudowny świat przed siłami władców zła.

Wielu czytelników sięgnęło po lekturę C.S.Lewisa „Opowieści z Narnii" - część I „ Lew, Czarownica i stara szafa", aby poznać losy bohaterów, ich odważne czyny i zmagania w walce ze złem. Do konkursu przystąpiło 32 uczniów z klas IV - VI.

Laureatami zostali:

I miejsce - Marlena Nocek - kl. IVb

II miejsce - Kamila Stoś - kl. VIa

III miejsce - Aleksandra Rak - kl. Vb

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do poznania dalszych losów Piotra, Zuzanny, Edmunda i Łucji. Ich przyszłość poznacie w kolejnych częściach siedmiotomowego cyklu „Opowieści z Narnii".

Komisja konkursowa:

Anna Madejczyk