Ognisko klasowe

24 września 2019 roku w godzinach popołudniowych, w ramach spotkania integracyjnego, uczniowie klasy IV a wraz z wychowawczynią zorganizowali ognisko klasowe na stadionie „Liwocz Arena” . Pogoda dopisała – było słonecznie i ciepło. Jak zwykle, rozpoczęliśmy od rozpalenia grilla i rozłożenia naszych pysznych kiełbasek. W czasie, gdy nasza wychowawczyni pilnowała aby nic się nie przypaliło, my zajmowaliśmy się wszelkimi rodzajami zabaw. Podczas spotkania towarzyszył nam śpiew i dobra zabawa. To był wyjątkowy dzień.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszej pierwszej wspólnej imprezy, a w szczególności rodzicom, którzy zadbali o przywóz i odebranie nas z miejsca organizowania spotkania. Było super i wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu.

Danuta Biernacka