VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla wychowanków świetlic szkolnych „Moja okolica” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

Konkurs skierowany był dla wychowanków świetlic z kl. I- III.  Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej pt: „Moja okolica” z wykorzystaniem materiałów wtórnych. Do konkursu zaproszono także szkoły z Francji, Niemiec i Ukrainy.

Nasi uczniowie wykonali prace przedstawiające górę Liwocz i wspaniałe widoki.

W konkursie wzięli udział: Michał Kozak (kl.Ia) , Anna Bodek (kl. Ib), Jakub Kozubal (kl. Ib), Anita Reczek (kl. Ib), Wiktoria Marcisz (kl. II), Katarzyna Lemek (kl. II), Izabela Szkukała (kl. II) oraz Patrycja Lisowska (kl. IIIb), której praca została wyróżniona. Udział w tym konkursie miał na celu promocję naszego regionu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a Patrycji Lisowskiej serdecznie gratulujemy wyróżnienia w międzynarodowej obsadzie.

Małgorzata Wałczyk