Spotkanie z pedagogiem

W dniu 16 kwietnia 2014r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Brzyskach odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów klas czwartych i piątych dotyczące rozwoju kompetencji wychowawczych rodziców, prowadzone przez panią pedagog Ewę Tomasik z Poradni Psychologiczno  -  Pedagogicznej w Jaśle.  Podczas spotkania  przedstawione zostały sposoby komunikowania się z dzieckiem i zachęcania go do współpracy. Rodzice otrzymali porady, które mogą wykorzystać w codziennych  kontaktach  ze swymi dziećmi, np. : „Opisz, co widzisz lub przedstaw problem”, „Udziel informacji”, „Powiedz to jednym słowem”, „Porozmawiaj o swoich uczuciach”.  Dziękujemy rodzicom za udział w spotkaniu oraz chęć współpracy ze szkołą i troskę o rozwój swych dzieci.

Agata Delikat