Akademia z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 30 kwietnia 2014 r. niezwykły klimat akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przeniósł nas do roku 1791, kiedy to uchwalono pierwszą w Europie, a drugą na świecie konstytucję. Barwna dekoracja, piękne kostiumy, narodowe tańce, wysoki poziom artystyczny uczniów przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum sprawiły, że karty historii ożyły i swoim kolorytem zabarwiły teraźniejszość. Pamięć o dziejach Polski, losach i uczuciach Polaków przywołała również multimedialna prezentacja historyczna.

Nad przygotowaniem uroczystości czuwały: mgr Agata Delikat, mgr Agnieszka Madejczyk, mgr Teresa Biernacka, mgr Kazimiera Gadzała, mgr Bogusława Madej, mgr  Małgorzata Przewoźnik, mgr Beata Chajec  oraz mgr Iwona Mikoś, mgr Barbara Doktór.

Agnieszka Madejczyk