Międzyprzedszkolny Konkurs " W zdrowym ciele zdrowy duch "

Dnia 28 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Brzyskach odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs „W zdrowym ciele zdrowy duch”, czyli co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki. W konkursie brały udział 3 drużyny z przedszkoli w Błażkowej, Wróblowej i Brzysk. Każda drużyna liczyła po 3 przedszkolaków. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie Pani Małgorzata Przewoźnik, Pani Małgorzata Wałczyk oraz gość specjalny higienistka szkolna Pani Janina Nowak. Podczas  konkursu panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Uczestnicy mieli odpowiedzieć na kilka pytań oraz wykonać przeróżne zadania sprawnościowe. Pytania i zadania nie sprawiały im większej  trudności, co można było zauważyć po uśmiechniętych twarzach.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Przedszkole z Wróblowej

II miejsce – Przedszkole z Błażkowej

III miejsce – Przedszkole z Brzysk

Przedszkola otrzymały dyplomy, a uczestnicy konkursu gry i puzzle. Dziękujemy za współudział przedszkoli z naszej gminy. Gratulujemy każdej drużynie.

Beata Chajec