Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej " Ojczyzno ma ... " - Wróblowa

„ Proszę Was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, które ma na imię Polska, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością”

Jan Paweł II

W dniu 17 listopada 2013r. w Zespole Szkół im. Maksymiliana Kolbego we  Wróblowej odbył się Gminny Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej „ Ojczyzno ma...”. Jak co roku uczniowie naszej szkoły wystąpili na scenie , prezentując bardzo wysoki poziom artystyczny. Spotkanie, na które przybyli licznie rodzice i oficjalni goście, miało charakter bardzo uroczysty i patriotyczny. Była to kolejna w tym miesiącu żywa i piękna lekcja historii o dużych walorach wychowawczych i edukacyjnych.

Wiesław Marcisz