Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brzyskach

I miejsce Kamila Pacany i II miejsce Nikoli Kawalec w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Kołaczycach

7 października  2022 r. na stadionie w Kołaczycach odbyła się IX edycja indywidualnych biegów przełajowych pod hasłem ,,Nie tracąc wiary w Niepodległą”. Organizatorem zawodów było Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach.

Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców: szkół podstawowych oraz szkół średnich. Nasi uczniowie stanęli na podium i zajęli wysokie miejsca.

Na dystansie 800m nasz uczeń z klasy VII A, Kamil Pacana  wywalczył I miejsce, natomiast na  dystansie 600 m uczennica z klasy VII A, Nikola Kawalec  zaprezentowała się znakomicie  i zajęła  II miejsce.

W biegach wzięli udział również uczniowie:

• Emilia Nowak
  • Lena Pogorzelska
  • Emil Nawracaj
  • Radosław Szukała

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Serdecznie gratulujemy wszystkim  naszym lekkoatletom  i życzymy kolejnych sukcesów w  zawodach sportowych.