Sukcesy naszych sportowców w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w Lekkiej Atletyce

W dniach 19  i 22 września 2023 r. na obiektach sportowych ZS w Trzcinicy odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Lekkiej Atletyce w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży.  Sportowcy z rocznika 2011 i młodsi rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, 600 m dziewczęta, 1000 m chłopcy, rzut piłeczką palantową, skok w dal.  Młodzież z rocznika 2009-2010 rywalizowała w konkurencjach: bieg na 100 m,   600 m dziewczęta, 1000 m chłopcy, pchnięcie kulą, skok w dal. Każdy zawodnik mógł startować tylko w jednej konkurencji.

Naszą szkołę godnie reprezentowało dwanaścioro uczniów.

Sukcesy naszych uczniów w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Bieg na 100 m

I miejsce – Nikola Kawalec –  klasa VIII A

II miejsce  – Julia Klimczak –  klasa VII A

III miejsce – Maja Pogorzelska – klasa VIII A

Pchnięcie kulą

I miejsce – Krystian Gołębiowski –  klasa VIII B

II miejsce – Oskar Gołąb  – klasa VII B

Skok w dal

III miejsce – Nikola Dziedzic –  klasa VII A

Sukcesy naszych uczniów w Igrzyskach Dzieci

Bieg na 60 m

V miejsce  – Lena Pogorzelska – klasa VI A

Rzut piłeczką palantową

II miejsce  – Emilia Nowak –  klasa VI A

IV miejsce – Igor Gołąb –  klasa V B

VIII miejsce – Alan Bara –  klasa V A

IX miejsce – Marceli Stasiowski –  klasa V A

Skok w dal

VIII miejsce  – Julia Sikora– klasa VI A

Serdecznie gratulujemy wszystkim  naszym lekkoatletom  i życzymy kolejnych sukcesów w  zawodach sportowych.

Barbara Doktór - Hałucha