Konkurs „Sensoryczna Pani Jesień”

Październik jest to miesiąc, w którym lato ustępuje miejsca jesieni. Aby jeszcze bardziej zaznaczyć tę zmianę, zaproponowałyśmy dzieciom z grup zerowych konkurs „Sensoryczna Pani Jesień”. Ilość zgłoszonych prac przeszła nasze oczekiwania. Każda kolejna praca była jeszcze piękniejsza i bardziej pomysłowa. Format był dowolny, co spowodowało różnorakość prac. Jury w składzie Agata Delikat, Małgorzata Wałczyk oraz Maria Marcisz miało wielki dylemat, które prace wybrać za najlepsze, dlatego konkurs został podzielony na 3 kategorie: prac wykonywanych tylko przez dzieci, przestrzennych z pomocą rodziców oraz płaskich z pomocą rodziców. W każdej kategorii wyłoniono zwycięzców. Jury najbardziej doceniło prace wykonane z naturalnych materiałów.

Prace samodzielnie wykonane przez dzieci:

1. Luiza Czech OA
  2. Milena Bochnowska  OA
  3. Amelia Sikora OA

Wyróżnienie: Fabian Maguda OA i Zuzanna Myśliwiec OA

Prace przestrzenne z pomocą rodziców:

1. Ireneusz Kuk OB.
  2. Sara Reczek OA
  3. Julia Żygłowicz OB.

Wyróżnienia: Zuzanna Witalis OB, Tymoteusz Czopor OB, Wiktor Jurkowski OB, Karol Jasicki OA.

Prace płaskie z pomocą rodziców:

1. Anna Łącka OA
  2. Joanna Rakoczy OA i Mikołaj Potrzeba OA
  3. Weronika i Julia Podgórskie OA i Kornelia Chajec OA

Wyróżnienia: Nadia Mikoś OB, Mikołaj Mazurek OB, Fabian Rak OB, Krystian Rak OB, Laura Kolbusz OB, Antonia Bigda OB.

Serdecznie chciałyśmy podziękować Panu dyrektorowi Wiesławowi Marciszowi i Pani prezes Teresie Koś z Banku Spółdzielczego w Kołaczycach za finansowe wsparcie tego konkursu.

Beata Chajec i Jolanta Piekarz