WYCIECZKA DO KROSNA

25 października bieżącego roku odbyła się wycieczka do kina „Helios” w Krośnie.  W wyjeździe brali udział uczniowie klas I – III.

W kinie uczniowie obejrzeli film pt. „O psie, który jeździł koleją”. Jest to poruszająca historia przyjaźni dziewczynki i niezwykłego psa – podróżnika, czworonoga, który od szczenięcia czuł pociąg do wielkiej przygody i swoimi podróżami koleją poruszył miliony serc. To jest film dla każdego – i dla małych i dla dorosłych widzów.

W drodze z Krosna do Jasła uczniowie zjedli swój „wymarzony” posiłek w restauracji McDonald’s.Wycieczka była udana i sprawiła wszystkim uczestnikom wiele radości.

Agnieszka Madejczyk, Bogusława Madej, Małgorzata Przewoźnik, Krystyna Maculak, Dorota Kita, Joanna Szot, Agnieszka Brzeżowska, Katarzyna Szustkiewicz