Wyjazd klasy 7b do parku trampolin FLY PARK w Rzeszowie

26 października br. klasa 7b świetnie się bawiła w parku trampolin FlyPark w Rzeszowie. Po przeprowadzonej profesjonalnej rozgrzewce przez Panią trener, uczniowie korzystali z wielu trampolin, zjeżdżalni, basenów z kulkami lub gąbkami oraz ścianek wspinaczkowych, usprawniając swoją kondycję fizyczną. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalne – zwłaszcza ta najbardziej stroma – czarna- dająca niezapomniane  odczucia  po zjeździe. Dodatkowo za opłatą można było korzystać z jazdy gokartami, czy próbować swoich sił w skakaniu na trampolinie z przeszkodami lub utrzymywaniu się na mechanicznym byku.

Uczniowie byli zachwyceni przestronnością parku oraz różnorodnością atrakcji. Pod opieką trenera oraz opiekunów grupowych wszyscy bezpiecznie i aktywnie spędzili czas w parku odczuwając jedynie zmęczenie po wysiłku fizycznym.

Opiekunowie: Barbara Doktór-Hałucha,

Lucyna Nocek