WARSZTATY POMYSŁ NA SIEBIE W ZSUiS W JAŚLE

W środę 13 marca uczennice klasy 8a korzystając z zaproszenia Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle wzięły udział w warsztatach z cyklu "Pomysł na siebie", których celem było pokazanie oferty szkoły i prezentację kierunków kształcenia w tej szkole. Warsztaty, które miałyśmy okazję zobaczyć i w nich uczestniczyć odbywały się  w pracowniach: fryzjerskiej,  krawieckiej,  cukierniczej oraz pracowni analizy żywności.

Dziewczętom najbardziej spodobały się  warsztaty cukiernicze, podczas których dekorowały babeczki. Ponadto poddały się zabiegom fryzjerskim i wyszły z warsztatów z pięknymi lokami. Nasze uczennice zapoznały się z ofertą szkoły i mogły przekonać się na własnej skórze na czym polega praca w zawodzie cukiernika i fryzjera.

Udział w warsztatach to świetny pomysł dla tych, którzy interesują się fryzjerstwem, krawiectwem, modą, cukiernictwem,  technologią żywności.

Agnieszka Paja