Nagroda dla Miłosza w Konkursie Fotograficznym „Natura wokół Nas”

W środę  13 marca 2024 r. w Generatorze Nauki w Jaśle, odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów konkursu „Natura wokół Nas”. Konkurs fotograficzny o tematyce przyrodniczej skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz osób dorosłych z terenu gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki. Zadanie polegało na wykonaniu fotografii, która tematycznie musiała być zgodna z celami Projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”, a także uchwycić piękno i atrakcyjność środowiska przyrodniczego dorzecza Wisłoki i promować wartości proekologiczne.

Uczeń naszej szkoły Miłosz Czupa z klasy VIIb wykonał taką fotografię, dzięki czemu uzyskał tytuł Laureata, za co otrzymał pamiątkowy dyplom oraz cenne nagrody. Po rozdaniu nagród dla wszystkich laureatów został przedstawiony spektakl naukowo  - ekologiczny, a uczeń wraz z opiekunem skorzystali z oferty GEN, wykonując różne naukowe doświadczenia oraz oglądając tematyczne ekspozycje i projekcje multimedialne.

Gratulacje!

Agata Delikat