Gminny Konkurs Czytelniczy „Mój baśniowy świat”

Dnia 15 marca 2024 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzyskach odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Czytelniczego „Mój baśniowy świat”. Swoją obecnością zaszczycili nas pan dyrektor Wiesław Marcisz oraz pani dyrektor Agata Delikat.  Po  krótkim powitaniu i rozmowie na temat czytelnictwa,  w miłej i przyjemnej atmosferze, wszyscy przystąpili do pracy.

O tytuł laureata walczyło 11 uczniów z klas I- III z terenu naszej gminy. Przygoda z bohaterami baśni oraz przeżycia i emocje towarzyszące podczas konkursu to niezwykłe i niezapomniane chwile dla młodych czytelników.

Laureatami zostali:

I miejsce - Gabriela Rachowicz -  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach,

II miejsce - Milena Wojdyła -  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach,

III miejsce -Patrycja Czech -  Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błażkowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i słodycze. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję za rok.

Anna Madejczyk, Małgorzata Przewoźnik