Kwesta na cele PCK

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych członkowie szkolnego koła PCK w dniu 17 marca br. przeprowadzili na terenie szkoły i przy kościele parafialnym zbiórkę pieniędzy na paczki świąteczne dla podopiecznych PCK, starszych, schorowanych i samotnych osób z regionu jasielskiego oraz z gminy Brzyska.

Kwestę przeprowadzili następujący uczniowie: Milena Woch, Oliwia Marcisz, Nikola Kawalec, Nadia Mikoś, Dominika Jędrzejczyk,  Emilia Golasińska z kl. VIIIa, Mateusz Patla z kl. VIIIb, Oskar Furman, Maja Potrzeba z kl. VIIa, Jakub Brzeżowski,  Bartosz Madejczyk, Alicja Szczepańska, Nikola Trycha, Maciej  Wałczyk, Patrycja Węgrzyn, Szymon Żygłowicz z kl.VIIb,  Michał Nosal, Wiktor Wojdyła z kl. VIa oraz Wiktor Stec kl. IVa. Łącznie zebrano 1.833,85 zł. Środki finansowe zostały przekazane do Zarządu Rejonowego PCK w Jaśle. W okresie przedświątecznym paczki zostaną przekazane najbardziej potrzebującym osobom z regionu jasielskiego oraz z terenu gminy Brzyska.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, ks. Dziekanowi Edwardowi Pasionkowi, ks. Waldemarowi Krzeszowskiemu,  członkom SK PCK za wkład w pomoc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują, szczególnie w czasie  świątecznym.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszelkiego dobra, spokoju, radości, i wielu łask płynących od Zmartwychwstałego. Radosnego wiosennego nastroju w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół - „Wesołego Alleluja”.

Opiekunowie SK PCK:

Barbara Doktór- Hałucha,