Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

Z wielką radością prezentujemy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej". Odbył się on 7 grudnia 2023r. i miał na celu inspirowanie uczniów do poszerzania swojej wiedzy, zachęcanie do samodzielnego myślenia i dążenie do pogłębiania swoich pasji. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z klas drugich i 4 z klasy trzeciej.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie, zdobywając dużo punktów  i zajmując wysokie miejsca. Otrzymali oni dyplomy laureata konkursu oraz drobne upominki.

Klasa II b - (wych. B. Madej)

Dominik Taraba – 7 miejsce w kraju

Aron Reczek – 11 miejsce w kraju

Klasa III – (wych. D. Kita)

Gabriela Rachowicz – 15 miejsce w kraju

Laura Czech – 19 miejsce w kraju

Pozostali uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami uznania. A są to:

Emilia Mikoś i Amelia Jamroż – klasa II „a”;

Aleksandra Kopera, Dawid Pięta, Szymon Świdrak – klasa II „b”;

Michalina Grodecka, Milena Wojdyła – klasa III.

Szkoła w Brzyskach otrzymała Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zaangażowanie w naukę i ambicję. Życzymy dalszych sukcesów!

Koordynator konkursu

Bogusława Madej