Zostań Mistrzem Ortografii

W dniu 25 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Zostań Mistrzem Ortografii” dla uczniów klasy trzeciej. Celem konkursu jest mobilizowanie uczniów do poznania i utrwalania reguł ortograficznych oraz motywowanie do samodzielnego poszerzania wiedzy i doskonalenia poprawności ortograficzny.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy trzeciej. Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem rozwiązywali zadania konkursowe, które wymagały znajomości wielu zasad ortograficznych.

Wyniki zmagań konkursowych:

• I miejsce – Michalina Grodecka
  • II miejsce – Laura Czech
  • III miejsce – Gabriela Rachowicz

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Gratulujemy uczestnikom wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Krystyna Maculak

Agnieszka Madejczyk