Zabawa integracyjna w Domu Ludowym w Brzyskach

Dnia 18 września 2013r. uczniowie klas I-III SP w Brzyskach, wraz ze swoimi opiekunami, uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a zorganizowanym przez Panie działające w Kole Gospodyń „Liwoczanka” . Spotkanie to odbyło się w Domu Ludowym w Brzyskach.Organizatorki zapewniły dzieciom zabawę przy dźwiękach popularnych przebojów, uczestniczenie w zabawach kołowych, śpiewanie piosenek z akompaniamentem gitary, a niektórzy uczniowie zaprezentowali publicznie „kawałki” Hip-Hopowe. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani przez Panie słodkimi upominkami. Po dwugodzinnej, świetnej zabawie dzieci powróciły do szkoły, gdzie kontynuowały zajęcia lekcyjne.

Dorota Kita